الفبای زندگینويسندگانآثار تاريخي يك عاشقدوستان عاشق تنهادوستان عاشقوضعیت من در یاهوآمار وبطراح قالب:موزیک و سایر امکانات

شیطان پرستی

  • آیا در شیطان پرستی اعداد مقدس وجود دارد. آن اعداد کدامند؟
  • شیوع شیطان پرستی در کدام مناطق بیشتر است. و آیا در این مسئله فرقی بین مناطق مرفه نشین و مناطق محروم و دور از پایتخت وجود دارد؟
  • چگونه می توان با شیطان پرستان بحث کرده و آنان را متقاعد کرد؟
  • مگر انسان ذاتا خدا پرست نیست .پس چرا به پرستش شیطان رو می آورد؟
  • اگر شیطان از عاقبت کارش آگاه است چرا توبه نمی کند؟ آیا رفتار شیطان می تواند از حکمت خدا باشد؟
  • آیا نماد X از نمادهای شیطان پرستی است ؟
  • آیا فراماسونها در شیطان پرستی دخالت دارند؟
  • علائم و نمادهای شیطان پرستی چه چیزهایی هستند؟
  • آيا در ايران كليساي شيطان وجود دارد؟
  • مگر شيطان فرشته نبوده است؟ مي‌گويند فرشتگان قدرت تصميم‌گيري ندارند، پس چرا شيطان از اطاعت خدا سرپيچي كرد؟
  • مسابقه شيطان‌پرستي به چه تاريخي برمي‌گردد؟
  • آيا يزيديان كه در غرب ايران و برخي كشورهاي غربي ايران زندگي مي‌كنند شيطان‌پرست هستند؟
  • آيا شيطان‌پرستها با آنارشيستها‌ ارتباط دارند؟
  • آيا فرقه‌‌هاي انحرافي وهابيت يا بهائيت با شيطان‌پرستي ارتباط دارند؟
  • آنتي كرايست كيست؟
  • مؤسس كليساي شيطان كيست؟ و آيا شعبه هاي ديگري هم دارد؟
  • آيا شيطان پرستهاي غرب ايران پيروان آنتوان لاوي هستند؟ يا اينكه قديمي‌تر مي‌باشند؟
  • اينكه برخي مي‌گويند، شيطان‌پرستي ريشه در ازدواج بين جن و انسان دارد صحيح است؟
  • چه دولتهایی از شیطان پرستی حمایت می کنند؟
  • آیا با ظهور امام زمان(عج) شیطان پرستان با ایشان می جنگند؟
  • علل جذابیت فرقه هایی مثل شیطان پرستی چیست؟
  • شیطان پرستی یک دین است یا فرقه؟ آیا با این الفاظ به آن هویت نمی دهیم؟
  • در مورد گروهEmo توضیح دهید.
  • چند نمونه از فیلمهای شیطان پرستی را نام برده و دلیل ارتباط آنها به شیطان پرستی را بگوئید.
  • راهکارهای مقابله با شیطان پرستی چیست؟
  • بوجود آورنده فرقه شیطان پرستی چه کسی بوده و آیا با سازمانها یا فرقه های دیگر ارتباط دارد؟
  • پدیده شیطان پرستی چه ارتباطی با مسائل دوره غیبت حضرت مهدی (عج) دارد. و نهایتاً عاقبت آن چه خواهد شد؟


1- آیا در شیطان پرستی اعداد مقدس وجود دارد. آن اعداد کدامند؟
جواب:بله. در شیطان پرستی اعدادی مورد تقدیس قرار گرفته اند. و این اعداد عموماً برگرفته از فراماسونری می باشند. این اعداد شامل (3، 7، 9، 11، 13، 33، 69، 666، 2012 و...) است.
به عنوان مثال در مورد عدد 7 باید گفت: این عدد نماد فراماسونری می باشد. که البته در شیطان پرستی بسیار نیز کاربرد دارد. و حرف G که هفتمین حرف از حروف الفبای انگلیسی است، عدد مقدس فراماسونری نیز می باشد.
عدد 666 نیز به همین صورت گاهی با سه F نمایش داده می شود. و حرف F ششمین حرف از حروف الفبای انگلیسی است. البته در مورد رموز مربوط به اعداد، مباحث مفصلی مطرح است که ما در این توضیح مختصر، فقط به سه مورد آخر که مخصوص شیطان پرستی است بسنده می کنیم. زیرا سایر اعداد کاربرد مشترک بین شیطان پرستی و فراماسونری دارند.
ابتدا در مورد عدد 69 باید گفت که این عدد یکی از نمادهای مبتذل در شیطان پرستی بوده و بیانگر نوعی عمل جنسی می باشد. نا گفته نماند که نماد یین یانگ که در چین باستان و برخی هنرهای رزمی نیز کاربرد دارد، به همین منظور و به عنوان تداعی کننده عدد 69 وارد شیطان پرستی شده است.
عدد 666 نیز طبق اشاره کتاب انجیل باب مکاشفه یوحنا عدد رمز و حروف ابجد شیطان به زبان لاتین است. لذا احترام ویژه به این عدد در شیطان پرستی به نوعی ذاتی آن است. زیرا بیانگر و تداعی کننده خود شیطان می باشد.
عدد 2012 نیز از اعداد مقدس شیطان پرستان به حساب می آید. چرا که طبق آموزه های شیطان پرستی سال 2012 سال آغاز حکومت شیطان بر روی زمین است. و آنها معتقد هستند، عیسی مسیح و خداوند در این سال کشته شده و شیطان اختیار عالم را در دست خواهد گرفت. نباید این اصل را نادیده گرفت که اعتقاد به اعداد، جدای از فلسفه ذاتی آن که نوعی خرافه گرایی می باشد، در شیطان پرستی یکی از اصول آن بوده و به آن توجه ویژه می گردد.


2-شیوع شیطان پرستی در کدام مناطق بیشتر است. و آیا در این مسئله فرقی بین مناطق مرفه نشین و مناطق محروم و دور از پایتخت وجود دارد؟
جواب: اصولاً شیطان پرستی در مناطق مرفه نشین بیشتر به چشم می خورد. اما در مناطق محروم و غیر مرفه، برخی نوجوانان و جوانان به خاطر مد گرایی و حداقل ظاهر سازی و یا به اصطلاح مرفه و موجه جلوه دادن خود، مبادرت به پوشش ظاهری شیطان پرستی کرده و به نوعی عقده گشایی می کنند. و البته این مسئله خود مشکل بزرگی است. زیرا همانطور که همه می دانیم در فرقه هایی نظیر شیطان پرستی ابتدا مد و پوشش ظاهری، سپس خود فرقه را وارد می کنند. لذا نباید خطر این فرقه را برای مناطق محروم دست کم گرفت. ارائه لباسها و زینت آلات ارزان قیمت با نمادهای شیطان پرستی و یا حتی توزیع رایگان آنها (آنچنانکه درباره نماد X به عنوان بوگیر اتومبیل شاهد آن هستیم) یکی از راههای ترویج این فرقه است. اما آنچه مسلم است، شیوع شیطان پرستی در مناطق مرفه نشین بیشتر است. چرا که آنان از روی آگاهی و تعمد به شیطان پرستی گرایش پیدا می کنند. ولی در مناطق محروم این گرایش از روی جهل و یا صرفاً مد گرایی می باشد.


3-چگونه می توان با شیطان پرستان بحث کرده و آنان را متقاعد کرد؟
جواب: اصولاً شیطان پرستان تمایلی به بحث های عقلی خصوصاً درباره موضوعات و آداب فرقه خود ندارند. و بیشتر علاقه مندند که فقط عقاید خود را در یک برخورد یک سویه طرح و دیگران را به خود ترغیب نمایند. لذا اگر کسی بخواهد با آنان به بحث عقلی بنشیند، جلسه را ترک می کنند. و این دقیقاً همان دستوری است که آنتوان لاوی به پیروان خود داده است، «که عقاید خود را به کسی نگویید، مگر آنکه بخواهد بشنود». البته این بدان معنا نیست که هرگز نمی توان یک شیطان پرست را از راه غلط باز گرداند و نتوان او را هدایت کرد. بلکه از آنجایی که بسیاری از آنان فقط شیفته ظاهر متفاوت و مرام سطحی شیطان پرستی شده اند، در مقابل کلام منطقی خاضع بوده و به حقیقت می پیوندند. مسلماً بیان زیبایی های فطری اسلام و نا سازگاری شیطان پرستی با روح لطیف انسانی، بیان معضلات و مضرات فردی و اجتماعی این فرقه و... می تواند فطرت خفته بسیاری را بیدار نماید.


4- مگر انسان ذاتا خدا پرست نیست .پس چرا به پرستش شیطان رو می آورد؟
جواب: بله انسان ذاتا خدا پرست آفریده شده شده است. اما در طول زندگی خود دچار لغزشهایی می شود که او را از مسیر اصلی خارج می کند. و از انجایی که انسان لذت جو می باشد، همین لذت ها اگر از مسیر اصلی خارج شود ودر مسیر غیر صحیح وغیر اصل خود قرار بگیرد انسان را از خداوند دور کرده و به شیطان نزدیک تر می کند.
عده ای چنان با سرعت از خداوند دور می شوند که به پرستش شیطان روی می آورند. آن زمان است که دیگر حتی لذت ها نیز به درد تبدیل می شود. و شیطان در دل به جای خدا می نشیند.


5- اگر شیطان از عاقبت کارش آگاه است چرا توبه نمی کند؟ آیا رفتار شیطان می تواند از حکمت خدا باشد؟
جواب: مسلما شیطان از عاقبت کار خود آگاه است. اما توبه نکردن او به دلیل روحیه ای است که دارد. ضرب المثل غلطی در بین ما رواج دارد که می گوید: آب که از سر گذشت چه یک وجب چه صد وجب.
برخی افراد در ابتدا از روی تکبر و بعد از روی لجاجت با حق مخالفت می کنند ولی نهایتا از اعمال خود پشیمان می شوند. عده ای خود را در مسیر نا بودی می بینند و تصور می کنند دیگر راه باز گشتی ندارند. مانند کسی که خود از دره ای عمیق پرت کرده باشد، دیگر امید زنده بودن ندارد. شیطان نیز از این قاعده مستثنی نیست. و اگر اراده می کرد می توانست باز گردد. ولی از توبه سرباز زد.
نکته دیگر اینکه همین عمل شیطان می تواند یکی از مصادیق حکمت الهی باشد، که خداوند او را وسیله آزمایش بندگان خود در برابر وسوسه ها و گناهان قرار داده است. چنانکه در برخی روایات این مفهوم مشهود بوده وبه آن اذعان شده است. مانند روایت ملاقات پیامبر اسلام (ص) به همراه حضرت علی (ع) با شیطان که در آن ملاقات امام علی (ع) قصد کشتن شیطان را داشت و پیامبر (ص) ایشان را منع کردند. و فرمودند که او وسیله آزمایش الهی بند گان تا روز موعود است.


6- آیا نماد X از نمادهای شیطان پرستی است ؟
جواب: بله. نماد ایکس نماد مشترک فرقه کابالا، فراماسونی و شیطان پرستی است. که با توجه به ماهیت این فرقه ها و گروه ها ارتباط آنان در نماد مشترکشان کاملا مشهود است.


7- آیا فراماسونها در شیطان پرستی دخالت دارند؟
جواب: همانطور که بار ها گفته شد است، فرماسونها در تأسیس فرقه شیطان پرستی نقش مستقیم دارند. تفکرات، عملکردها، نمادها و سایر مسائلی که در فرقه های ماسونی و شیطان پرستی وجود دارد، عمدتا مشترک است و نباید فراموش کرد که مؤسس فرقه شیطان پرستی آنتوان اس زاندر لاوی یک یهودی ماسونی بود. و شکی وجود ندارد که عضو تأثیر گذار فراماسونها نیز بوده است. و مستندات آن که عکسها و فیلمهای موجود است، برخی از سران آمریکا و سناتور های آمریکایی را که با او عکسهای یادگاری گرفته اند را نشان می دهد. لاوی نفوذ زیادی در میان دولت مردان آمریکا داشت. و بر همگان واضح است که چنین نفوذی فقط در اختیار فراماسونها بوده و هست.
نا گفته نماند که در بحث فرقه سازی ها، فراماسونها از گروهای بسیار فعال می باشند. که در تأسیس اکثر فرقه های انحرافی در جوامع مختلف دخیل بوده اند. آنچنان که در باره فرقه های بهاییت، وهابیت و شیطان پرستی کاملا مشهود است.


8- علائم و نمادهای شیطان پرستی چه چیزهایی هستند؟
جواب: قبل از هر چیز باید گفت که شیطان پرستان نماد مستقلی ندارند و هر چه هست تقلید از ادیان یا فرقه های دیگر است. با این تفاوت که آنها را وارونه می کنند. آنچنانکه مؤسس این فرقه آنتوان لاوی گفته است شیطان پرستان همه چیز را وارونه می بینند.
نمادهای شیطان پرستی عبارتند از: صلیب وارونه، ستاره پنج پر وارونه(پنتاگرام)، کردنادو(دست شیطان)، آنخ(نماد گروههای فمینیستی)، علامت گرز و جمجمه، عدد 666 یا FFF، علامت X (برگرفته از فراماسونری و کابالا)، تبر وارونه(نماد وایکینگ ها) و...


9- آيا در ايران كليساي شيطان وجود دارد؟
جواب: كليساي شيطان ارگان رسمي شيطان‌پرستي مي‌باشد كه تقريباً در تمام كشورهاي جهان تأسيس شده است. حال در برخي كشورها به صورت رسمي و كاملاً شناخته شده (كه اكثراً اين گونه است) و در برخي كشورها از جمله ايران به صورت مخفي. و اين كليساها،‌عمدتاً خانگي هستند. يعني شيطان‌-پرستان خانه‌هاي خود را به كليساي شيطان‌ تبديل كرده‌اند.
و با توجه به اينكه اين كليسا‌ها در ايران مخفي هستند لذا برآوردي از آن در اختيار نيست.


10- مگر شيطان فرشته نبوده است؟ مي‌گويند فرشتگان قدرت تصميم‌گيري ندارند، پس چرا شيطان از اطاعت خدا سرپيچي كرد؟
جواب: بله فرشتگان تك‌‌بعدي هستند و اراده و قدرت تصميم‌گيري ندارند. اما بايد دانست كه شيطان اصلاً فرشته نبوده كه اين قانون در مورد او صدق كند. آنچنانچه كه قرآن كريم درباره شيطان مي‌فرمايد: كان من الجن (سوره يونس آيه)


11- مسابقه شيطان‌پرستي به چه تاريخي برمي‌گردد؟
جواب: شيطان‌پرستي سابقه ديرينه‌اي در فرهنگ بشري دارد. از آنجايي كه بشر همواره از نديده‌ها و موجودات اسرارآلود هراس داشته، درصدد برآمده است، تا به گونه‌اي خود را از آن موجود يا مسئله رها سازد و يكي از راههاي بشر براي اين منظور پناه بردن به خود موجود هراسناك و مرموز بوده است. لذا از ديرباز انسان‌ها براي اينكه از قهر شياطين در امان بمانند براي آنها مراسمات و آداب گوناگون در نظر گرفته و انجام مي‌دادند. كه از جمله آنها مي‌توان به رقص‌هاي گوناگون و قرباني كردن انسان و يا حيوانات مختلف اشاره كرد. بنابراين سابقه شيطان‌پرستي در نزد بشر به بيش از ده هزار سال مي‌رسد، كه در اكثر مناطق جهان باستان مرسوم و معمول بوده است. (به عنوان مثال اوروبوس و .... از كتاب آورده شود.)


12- آيا يزيديان كه در غرب ايران و برخي كشورهاي غربي ايران زندگي مي‌كنند شيطان‌پرست هستند؟
جواب: يزيديان از شيطان‌پرستان امروزي كه با عنوان سيطينيسم شناخته مي‌شوند تفاوتهاي اساسي دارند. هرچند كه ماهيت هر دوي آنها يكي است. يزيديان قائل به تقديس ملك طاووس مي‌باشند. و اعتقاد دارند او همان شيطان (ابليس) است كه از درگاه خداوند رانده شده و از اين جهت كه اولين كسي بود كه بناي مخالفت با خداوند را گذاشت و از او باج خواهي كرد قابل تحسين و تقديس است.
يزيديان آداب خاص خود را دارند كه هرچند تا حدودي با آداب اسلامي شباهتهايي دارد ولي ماهيت آن آداب با ماهيت آداب و اعتقادات شيطان‌پرستي آنتوان لاوي بسيار نزديك است.
پيروان اين فرقه عموماً از كردها هستند كه در كشورهاي ايران، عراق و تركيه سكونت دارند.


13- آيا شيطان‌پرستها با آنارشيستها‌ ارتباط دارند؟
جواب: آنارشيسم به معناي هرج و مرج طلبي است. و از آنجايي كه شيطان‌پرستي هم قانوني را برنمي‌تابد و بي‌قانوني محض و گريز از قانون را ترويج مي‌كند، خود بخود در بين گروه‌هاي آنارشيستي دسته‌بندي مي‌شود. از سوي ديگر يكي از نهادهاي شيطان‌پرستي ؟؟؟ وارونه است كه نماد آنارشيسم مي‌باشد. بنابراين شيطان‌پرستي ارتباط نزديكي با آنارشيسم دارد.


14- آيا فرقه‌‌هاي انحرافي وهابيت يا بهائيت با شيطان‌پرستي ارتباط دارند؟
جواب: ماهيت ظاهري وهابيت و بهائيت با شيطان‌پرستي متفاوت است. زيرا اين دو فرقه ماهيت ديني و مذهبي دارند. ولي شيطان‌پرستي ماهيت ضدديني.
البته همانطور كه گفته شد، فقط ماهيت ظاهري آنها با هم فرق دارد، اما در باطن يكي هستند. چرا كه همگي محصول كارخانه فراماسونري مي‌باشند. و يك هدف را دنبال مي‌‌كنند و آن تخريب اعتقادات ديني و ضديت با اصول و قوانين انساني است. با نگاهي به محتواي اين فرقه‌ها مي‌توان به اين مسئله اذعان پيدا كرد.
مطالعه تاريخچه تشكيل اين فرقه‌ها خود بيانگر واقعيت آنهاست. شيطان‌پرستي كه توسط يك نفر يهودي ساخته مي‌شود، بهائيت كه در دل رژيم صهيونيستي پرورانده شده و آن را تأييد مي‌كند، و وهابيت كه صهيونيسم را در اقداماتشان ياري مي‌كنند، كه نمونه بارز آن را در جنگ 22 روزه غزّه مي‌توان ديد.


15- آنتي كرايست كيست؟
جواب: آنتي كرايست به معناي ضدمسيح است. اين لقب به افرادي اطلاق مي‌شود كه در ضد آشكار با حضرت مسيح (ع) باشند.
عده‌اي به اشتباه اين لقب را با ضد مسيحيت اشتباه مي‌گيرند، و مي‌گويند: ما كه مسيحيان را كافر مي‌دانيم پس ضد مسيح هستيم.
اين اشتباه از ترجمه غلط كلمه Christ برداشت شده است. در حالي كه Christ به معناي مسيح است، نه مسيحيت.
به هر حال شيطان‌پرستان خود را ضدمسيح مي‌دانند. كه در رأس همه آنان خواننده معروف راك‌مرلين منسون است كه خود را رسماً آنتي‌كرايست خواند و كنسرت‌هايي را در اين زمينه اجرا كرد. و هم‌اكنون عبارت آنتي‌كرايست بيشتر به مرلين‌منسون به خاطر شهرتش اطلاق مي‌‌گردد.


16- مؤسس كليساي شيطان كيست؟ و آيا شعبه هاي ديگري هم دارد؟
جواب: مؤسس كليساي شيطان آنتوان اس زاندرلاوي است، كه مؤسس فرقه شيطان‌پرستي نيز مي‌باشد. بعد از مدتي مايكل آكينو به خاطر اختلافاتي كه با لاوي پيدا كرد، از او جدا شده و معبد سِت را تأسيس كرد. البته خود كليساي شيطان كه با عنوان (church of satan) شناخته مي‌شود شاخه‌‌ي متعددي دارد كه بنا به نوع نگرش گروه‌هاي شيطان‌پرستي آداب خاص هر گروه در آن اجرا مي‌‌گردد.
بنابراين فرقه‌هاي اصلي شيطان‌پرستي باتوجه به معابد آنان 2 فرقه است: 1ـ فرقه كليساي شيطان 2ـ فرقه معبد ست.


17- آيا شيطان پرستهاي غرب ايران پيروان آنتوان لاوي هستند؟ يا اينكه قديمي‌تر مي‌باشند؟
جواب: شيطان‌پرستي در غرب ايران ارتباطي با شيطان‌پرستي آنتوان لاوي حداقل در نوع فرقه‌گرايي ندارد. چرا كه يزيديان كه شيطان‌پرستان غرب ايران هستند، بسيار قديمي‌تر از شيطان‌پرستي آنتوان لاوي هستند. چرا كه قدمت آن به قرن پنجم هجري برمي‌گردد. و بزرگ‌ اين فرقه فردي به نام عدي‌بن مسافر مي‌باشد. البته ناگفته نماند كه برخي از اعتقادات فرقه يزيديه ريشه در انحرافات برخي عرفان اسلامي دارد، كه باعث برداشت غلط از دين شده سبب تأسيس فرقه انحرافي يزيديه گرديده است.


18- اينكه برخي مي‌گويند، شيطان‌پرستي ريشه در ازدواج بين جن و انسان دارد صحيح است؟
جواب: خير، صحيح نيست. اين اعتقاد به برخي متون تورات برمي‌گردد، كه عنوان شده است كه حاصل ازدواج پسران خدا (جنيان) با دختران انسانها ديوان و شياطين هستند و اتفاقاً علت بروز طوفان نوح را نيز خشم خدا از اين ازدواج مي‌داند.
اين اعتقاد از نظر اسلامي كاملاً غلط است و هم از نظر علمي و عقلي، چرا كه اساساً ازدواجي بين انسان و جن صورت نمي‌گيرد. و اگر هم با فرض موجود ازدواجي رخ دهد يقيناً منجر به توليد مثل نمي‌گردد. و اين از نظر علمي محال است. و عقل نيز آن را ردّ مي‌كند. چرا كه در امر ازدواج بايد نوع دو موجود مزدوج يكسان باشد و حداقل حيوانيت موجود باشد. حال چگونه انسان با موجودي كه اساساً جنبه‌هاي جسمانيت انساني را ندارد مي‌تواند ازدواج كند و صاحب فرزند نيز بشود؟!


19- چه دولتهایی از شیطان پرستی حمایت می کنند؟
جواب: از آنجایی که شیطان پرستس یک فرقه انحرافی وابسته به محافل فراماسونری و صهیونیسم می باشد، مورد حمایت کشورهای حامی صهیونیسم نیز می باشد. دولتهایی مانند ایالات متحده آمریکا، اسرائیل، انگلیس، فرانسه و سایر دولتهای وابسته به این جریان از حمایت کنندگان آشکار و پنهان این فرقه می باشند.


20- آیا با ظهور امام زمان(عج) شیطان پرستان با ایشان می جنگند؟
جواب: در زمان ظهور امام زمان(عج) گروههای بسیاری از کافران و مشرکان با ایشان می جنگند. در این میان شیطان پرستان هم به عنوان مشرکان امروزی از این قاعده مستثنی نیستند. همانطور که حضرت علی(ع) در نهج البلاغه خطبه ... در وصف سپاه صفین بیان فرمودند: ان الشیطان قد استجلب خیله و رجله – همانا شیطان سپاه سوار و پیاده خود را فراخوانده و ...
این بیان امام علی(ع) نشان می دهد که شیطان پرستان به عنوان سپاه شیطان در جنگ با معصوم حضور فعال داشته و از تمام امکانات خود در این مسیر بهره گرفته و از هیچ تلاشی برای مخالفت و دشمنی فروگذار می کنند.
و آنچه مسلم است، شکست شیطان و شیطان پرستان است. آنجا که قرآن می فرماید: انک من المنظرین الی یوم وقت معلوم. که امام صادق می فرماید: در هنگامی که حضرت مهدی(عج) به مسجد کوفه وارد می شود، شیطان را نزد او می آورند در حالی که دستانش بسته است و می گوید: عجب روز سختی است و در این هنگام حضرت سر از بدن او جدا می نماید. و این پایان کار شیطان و شیطان پرستان است.


21- علل جذابیت فرقه هایی مثل شیطان پرستی چیست؟
جواب: انسانها خصوصاً جوانها لذت جو هستند و عموماً خود را بر اساس لذت پیش می برند. از خوردن و آشامیدن گرفته تا رفتارهای فردی و اجتماعی و حتی رفتار عبادی. شیطان پرستان نیز با توجه به این خصلت انسانها تمام دستورالعمل های فرقه های خود را بر اساس لذتهای فردی گذاشته و آزادی بی قید و اباحی گری را ترویج می کنند.
مسلماً کسانی که برای دین و اعتقاد خود دلیلی ندارند جز محیط پیرامون خود یا تقلید بر اساس لذت و میل نفسانی، به این فرقه گرایش پیدا می کنند. چرا که همانطور که بیان شد، اساس فرقه شیطان پرستی لذت طلبی می باشد. آنها حتی وارد مقولات جدیدتر هم شده و چهره دیگری از لذت را معرفی کرده اند و آن درد لذت بخش است و بسیاری نیز برای تجربه هم شده به این فرقه گرایش پیدا می کنند.
جذابیت فرقه هایی همانند شیطان پرستی بیشتر به خاطر تنوع لذتهایی است که در آن وجود دارد و اینکه در این فرقه هیچ چیز حرام و ممنوعی که با اصل لذت طلبی در تعارض باشد وجود ندارد. ناگفته نماند که عدم اطلاع از زیبایی های اسلام و مذهب تشیع خود مزید بر علت است.


22- شیطان پرستی یک دین است یا فرقه؟ آیا با این الفاظ به آن هویت نمی دهیم؟
جواب: شیطان پرستی یک فرقه انحرافی است که منشاء ضد دینی دارد، لذا هرگز دین به حساب نمی آید و اینکه از آن به عنوان شیطان پرستی با قید "پرستی" یاد می شود بخاطر این نیست که دین است بلکه به این منظور است که یک مکتب اعتقادی بوده و مستقیماً اعتقادات افراد را هدف قرار داده است و اصولاً شیطان پرستان، شیطان را به عنوان خدا و خالق نمی پرستند. بلکه او را تقدیس کرده یا به عنوان سمبل و نماد مخالفت با دین و خدا معرفی می کنند. پس پرستشی در کار نیست. و آداب و رسوم ترسیم شده در شیطان پرستی جنبه نمادین و سمبلیک دارد و چون در برابر دین قرار گرفته از آداب به اصطلاح دینی در جهت اهداف خود سود می برد. لذا فقط می توان گفت که شیطان پرستی صرفاً یک فرقه می باشد که طرفدارانی دارد.
اما اینکه پرسیده شده آیا با این الفاظ که قید پرستش در آن به کار رفته موجب هویت بخشی به آن می شویم باید اشاره کرد که این ما نیستسم که به مفاهیم هویت می بخشیم بلکه خود الفاظ یک بار معنایی داشته و الفاظ قبلاً وضع شده اند. شیطان پرستی همان عنوانی است که مؤسس آن بر آن نهاده و معرفی کرده است. و ما نیز در جهت نقد آن ناچاریم از همان عنوانی استفاده کنیم که معروف است نه اینکه خود عنوانی جدید بر آن فرقه بگذاریم و بعد بخواهیم منظور خود را بفهمانیم و واضح است که اگر عناوین متفاوت باشد، کسی متوجه نخواهد شد ما درباره چه فرقه یا مکتبی سخن می گوییم.


23- در مورد گروهEmo توضیح دهید.
جواب: Emo مخفف کلمه ی Emotion به معنای هیجان عاطفی و یا آشفتگی می باشد. و مؤسس این فرقه یک نوجوان 17 ساله ی کانادایی به نام الکس اِوانس می باشد.
گروهEmo از گروههای منحرف اجتماعی به حساب می آیند که عموماً از خانواده خود جدا زندگی می کنند. که ناشی از افسردگی شدید در بین آنان است. گرایش شدید به خود کشی، همجنس بازی، قانون گریزی، انزوا طلبی، استفاده از مواد مخدر خصوصاً مواد روانگردان و صنعتی و فرار از واقعیتهای جامعه از خصوصیات بارز اخلاقی اعضای این گروه است. و در بین پسران این گروه علاقه زیادی به رفتارهای دخترانه وجود دارد، که ریشه در حس همجنس گرایی آنان دارد.
اگر کسی خصوصیت روان پریشی نداشته باشد، نمی تواند در میان آنان حضور پیدا کند. اکثر آنها از القاب سرد و ناامید کننده برای خود خصوصاً در محیط اینترنت استفاده می کنند. القابی چون: تک پر، تنهاترین، قلب یخی، خسته، باران زده، پسر تنها و...
به خاطر علاقه زیاد به موسیقی راک نیز یک سبک موسیقی که خشونت کمتری نسبت به سبکهای متال و... دارد ابداع کرده اند. البته به سایر سبکهای موسیقی راک هم علاقه زیادی دارند.
در مورد پوشش و مد ظاهری افراد این گروه می توان به لباس های مارک دار، خالکوبی یا تتو، استفاده از رنگ های سیاه، صورمه ای، قرمز و بنفش خصوصاً برای هایلات کردن مو و... اشاره کرد.
در موردEmo ها بیشترین موردی که به چشم می خورد و به آن مشهور هستند، مدل مو و طرز لباس پوشیدن آنهاست که آنان را از سایرین متمایز می کند. موهای پف کرده و عموماً صاف که از همه اطراف مانند بید مجنون آویزان است، و همچنین استفاده از آرایش سرد و بی روحی که بیشتر به چهره آنها جلوه افسردگی می دهد، از خصوصیات دیگر ظاهری آنان است.
کفشهای با پاشنه های ضخیم یا همراه با دست نوشته های خود آنان از دیگر خصوصیات ظاهری برخی از آنان است.


24-چند نمونه از فیلمهای شیطان پرستی را نام برده و دلیل ارتباط آنها به شیطان پرستی را بگوئید.
جواب: فیلمهایی که در جهت اهداف شیطان پرستی ساخته می شوند به سه دسته عمده تقسیم می شوند.
دسته اول: فیلمهایی که مستقیماً به موضوع اشاره می کنند در آنها شیطان یا شیطان پرستان پیروز نهایی فیلم هستند. فیلمهای طالع نحس، پرتقال کوکی و ... از این دست هستند.
دسته دوم: فیلمهایی که مستقیماً به موضوع اشاره می کنند و در آنها شیطان یا شیطان پرستان شکست می خورند. اما جالب اینجاست که شیطان و شیطان پرستان نه با نیروی الهی بلکه توسط یک ارتش شیطانی دیگر از بین می روند که برای نمونه این فیلمها می توان سه گانه تیغ، ون هلسینگ دراکولا و ... را نام برد.
دسته سوم: فیلمهایی هستند که مستقیماً به موضوع شیطان پرستی اشاره نمی کنند ولی قهرمان این دسته فیلمها نیروهای غیرطبیعی و شیطانی در اختیار دارند و می توان به فیلم مرد عنکبوتی، بتمن، شوالیه تاریکی و ... اشاره کرد. با این تقسیم ارائه شده ارتباط این سه دسته با شیطان پرستی کاملاً واضح و آشکار می باشد.

25- راهکارهای مقابله با شیطان پرستی چیست؟
جواب: راهکارهای مقابله با شیطان پرستی همان مواردی است که درباره فرقه های دیگر مطرح است. با این تفاوت که این فرقه از آنجایی که عموماً بر عناصر لذت جویی تأکید دارد، کمی مقبله با آن مشکل می نماید.
اهم راهکارها عبارتند از:

 1. آگاه سازی مردم نسبت به محتوای اصلی این فرقه
 2. تبیین اصول اعتقادی اسلام
 3. تقویت باور مندی دینی و ملی در جوانان
 4. تقویت بنیانهای خانوادگی
 5. شرکت دادن جوانان در فعالیتهای اجتماعی مناسب
 6. ایجاد زمینه تفریحات مناسب سن و روحیات جوانان
 7. کشف و شناسایی راههای نفوذ این فرقه
 8. بیان عاقبت امور پیروان این فرقه
  و...


26- بوجود آورنده فرقه شیطان پرستی چه کسی بوده و آیا با سازمانها یا فرقه های دیگر ارتباط دارد؟
جواب: مؤسس این فرقه آنتوان اس زاندر لاوی است. که یک یهودی الاصل می باشد. این پدیده در سال 1966 میلادی در آمریکا بوجود آمده است.
شیطان پرستی محصول کارخانه فرقه سازی سازمان فراماسونری و صهیونیسم می باشد. که با توجه به ماهیت این فرقه و شباهتهای بی شک آن به گروههای ماسونی این مطلب به خوبی اثبات می گردد.
از آنجایی که فرقه های نوظهور عمدتاً تفکرات مانیفیستی یا همه گونه گرایی دارند، ذات شیطان پرستی با چهره کریه صهیونیسم بین الملل و سازمان فراماسونری ارتباط تنگاتنگی دارد.


27- پدیده شیطان پرستی چه ارتباطی با مسائل دوره غیبت حضرت مهدی (عج) دارد. و نهایتاً عاقبت آن چه خواهد شد؟
جواب: همانطور که در برخی روایات وارد شده است، درعصر غیبت و دوران نزدیک به ظهور موعود (عج) دنیا در فساد و تباهی فرو خواهد رفت. و ظلم و ستم و گناه فراگیر شده و بسیاری از مردم را در بر خواهد گرفت. البته این بدین معنا نیست که تمام مردم دنیا در فساد و تباهی غرق خواهد شد.
به هر حال شیطان پرستی یکی از مصادیق بارز ظلم و تباهی در جهان است. و آنچه مسلم است عاقبت آن نابودی و محو کامل است.
چنانکه در قرآن و روایات آمده است، شیطان بدست امام مهدی (عج) سر بریده شده، و پیروان او همه نابود خواهند شد.و اختیار زمین به صالحان خواهد رسید. و آنان وارثان زمین و صاحب اختیاران زمین خواهند شد. (و نرید ان نمن علی الذین استضعفوا فی الارض و نجعلهم ائمه و نجعلهم الوارثین) سوره قصص آیه 5


نظرات شما عزیزان:

mohammadreza
ساعت9:35---1 ارديبهشت 1391
salam webloget aliye vali age soal o b ba ham mizashti kheili behtae bood.tank you very very much.


نام :
آدرس ایمیل:
وب سایت/بلاگ :
متن پیام:
:) :( ;) :D
;)) :X :? :P
:* =(( :O };-
:B /:) =DD :S
-) :-(( :-| :-))
نظر خصوصی

 کد را وارد نمایید:

 

 

 

عکس شما

آپلود عکس دلخواه:


[+] نوشته شده توسط siamak.nazanin در 11:6 | |